Preloader

Kontakt

+421 915 484 300 info[zavináč]zdravykolacik.sk Pezinok, Slovensko

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Title Image

Služby

Špeciality

Špeciality

Zdravé zákusky... Čudné spojenie, čo poviete? Mnohí si nevieme predstaviť poriadne koláče, či zákusky bez riadnej plnky, šľahačky alebo čokolády. Niektorí ešte neprišli na chuť raw koláčikom, iní nepečú z inej ako klasickej bielej múky. Ale zdravé pečenie je naozaj skutočné a chutí. Zákusky, koláčiky, torty, slané pečivo, ktoré Vám ponúkam, sú všetko recepty, ktoré sú mojimi receptami. Sama si ich pečiem a preto je to moja špecialita. Ja sama sa neviem sladkého vzdať a ani nechcem, ale zároveň sa chcem cítiť zdravo a fit. Áno, aj moje koláčiky majú cukor, ale majú ho menej a je trstinový. Klasickú múku Vám viem nahradiť bezlepkovou a produkty ako med, maslo, 70% čokoláda, kvalitné kakao, orechy sú pre mňa samozrejmosť.

Spýtajte sa nás

Spýtajte sa nás

Ak máte otázky k druhu ponúkaných dobrôt, ale chcete upiecť zákusky, ktoré nie sú v ponuke, kontaktujte ma. Samozrejme je dôležité vedieť aj podmienky predaj a práve tieto údaje nájdete v tejto časti.

Svadby

Svadby

Vydarené svadobné menu môže pozdvihnúť úroveň celej svadby. V opačnom prípade však pokazený dojem nezachráni ani tá najkrajšia výzdoba a najlepšia zábava. Okrem chutných hlavných chodov k svadbe neodmysliteľne patria aj sladké dobroty rôznych druhov a farieb. Viem pre Vás pripraviť svadobné zákusky tak, aby boli uspokojené chuťové poháriky všetkých hostí. Prípadne Vám viem zabezpečiť každému hosťovi aj výslužku, tak aby boli všetci hostia spokojní.

Balenie

Balenie

Torty, koláče, pečivo Vám zabalím do obalov tak, aby ostali pri prevoze neporušené. Samozrejme, ak si prepravu koláčov, zákuskov a toriet zabezpečujte sami, je potrebné dať ich čo najskôr do chladu. Šľahačka a teplo sa moc radi nemajú. Ak majú koláčiky slúžiť ako darček pre Vášho blízkeho, zabalím Vám koláčiky do darčekových krabíc na to určených.

Oslavy

Oslavy

Oslavy každého druhu nám skrášľujú všedné dni a sprevádzajú nás životom. Narodeniny, vianočné a veľkonočné sviatky, promócie, krstiny, rodinné pohostenia a priateľské posedenia sú chvíle, ktoré si chceme užiť. Dotváranie atmosféry pohody, radosti, lásky a priateľstva vytvárajú aj dobroty, ktoré pre vás prichystáme a upečieme s láskou. Stačí si vybrať z ponuky, ktorú nájdete na našej stránke. V prípade, ak máte individuálne požiadavky, ochotne ich Vám splním, pretože Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Donáška a rozvoz

Donáška a rozvoz

V prípade väčšej objednávky vám koláčiky privezieme na miesto určenia. Poskytujeme rozvoz aj mimo Bratislavy. Pre bližšie informácie píšte, volajte alebo nás navštívte na prevádzke.

Záruka kvality

Záruka kvality

Ponúkané koláče sú z poctivých surovín a vypiplané v mojej kuchyni! Žiadne polotovary, žiadne chemické prísady, vďaka ktorým vydržia nedotknuté dva týždne - to u nás nehrozí, sú preč do piatich minút!

Obchodné podmienky

Tieto podmienky upravujú proces kúpy a predaja tovaru ponúkaného na internetovej stránke www.zdravykolacik.sk (ďalej len Zdravý koláčik).

 

čl. 1 / Objednávka

Kupujúci zašle prostredníctvom mailovej adresy info[zavináč]zdravykolacik.sk nasledovné údaje:

  1. Kontaktné údaje
  2. Názov a popis objednaného tovaru;
  3. Množstvo objednávaného tovaru;
  4. Termín dodania tovaru (deň a hodina);
  5. Miesto prevzatia objednávky. V prípade väčšej objednávky Vám koláčiky privezieme na miesto určenia. Poskytujeme rozvoz v rámci Pezinka, Slovenského Grobu, Bratislava Rača, Bratislava Ružinov. Pre bližšie informácie píšte, prípadne volajte.
  6. Meno a priezvisko osoby oprávnenej k prevzatiu (ak nebude tento údaj uvedený, má sa za to, že k prevzatiu je oprávnený Kupujúci, prípadne akýkoľvek jeho zamestnanec alebo rodinný príslušník). Ak nebude objednávka obsahovať vyššie uvedené náležitosti, je považovaná za neúplnú. V tomto prípade Vás budeme kontaktovať pre spresnenie a doplnie údajov.
  7. Vaša objednávka bude spracovaná po obdržaní platby a to 50 % z hodnoty objednaného tovaru. Číslo účtu Vám bude zaslané na základe komplentne zaslanej a zároveň aj obojstranne potvrdenej objednávky. Termín dodania tovaru je do 72 hod od prijatia platby.

 

čl.2 / Storno objednávky

  1. Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením zo strany Predávajúceho, t.j. pred minimálnym časom objednania produktu (každá torta, zákusok a pod. má udané objednať minimálne od 4 dní po 20 dní vopred). Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť, ak sa tovar už nevyrába alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, Predávajúci bude okamžite kontaktovať Kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.
  2. V prípade, že k stornovaniu dôjde zo strany Kupujúceho v čase plynutia 72. hodinovej dodacej lehoty a Kupujúci zaplatil plnú výšku objednaného tovaru,  storno poplatok bude vo výške 50 % z hodnoty objednaného tovaru. V prípade, že Kupujúci zaplatil ako zálohu 50 % z ceny objednaného tovaru, celá záloha prepadá v prospech kupujúceho.
  3. V prípade, že k stornovaniu dôjde zo strany Predávajúceho v čase plynutia 72. hodinovej dodacej lehoty a Kupujúci zaplatil časť alebo plnú výšku objednaného tovaru,  Predávajúcie je povinný vrátiť celú príjatú platbu Kuoujúcemu na bankový účet, z ktorého platbu od Kupujúceho prijal.

 

čl. 3 / Cenové podmienky

Cena tovarov ponúkaných Predávajúcim prostredníctvom www.zdravykolacik.sk je uvedená vždy vedľa vybraného tovaru. Celkovú cenu objednaného tovaru si Kupujúci s Predávajúcim ešte vzájomne potvrdia písomne mailovou komunikáciou.

 

čl. 4 / Platobné podmienky

Platby sa vykonávajú v EUR, pričom Predávajúci vyžaduje platbu vopred a to vo výške minimálne 50 % z celkovej hodnoty celej objednávky. Do celkovej ceny objednávky sa zarátava aj cena baliacich materiálov.

Číslo bankového účtu oznámi Predávajúci Kupujúcemo písomne mailom.

 

čl. 5 / Dodacie podmienky

Tovar bude pripravený v termíne určenom Kupujúcim  a forma prevzatia bude závislá na vzájomnej písomnej dohode.

Tovar, ktorý si to bude vyžadovať, bude dovezený Predávajúcim v špeciálnych termoboxoch udržujúcich teplotu chladničky a to autom, na adresu miesta dodania uvedenú Kupujúcim v mailovej objednávke, tak isto na presný čas uvedený Kupujúcim v mailovej objednávke.Kupujúci zodpovedá za škodu, ktorá vznikla Predávajúcemu v dôsledku neúspešného dodania tovaru Kupujúcemu. Náklady opätovného dodania tovaru Kupujúcemu znáša Kupujúci.

Pri neprevzatí zaplateného tovaru v termíne určenom Kupujúcim, Predávajúci uskladní tovar najviac na 24 hodín po termíne dodania. Pri vyzdvihnutí objednávky do 24 hodín od termínu určeného Kupujúcim na prevzatie, Predávajúci právo záručnej doby uzná len na dobu prepočítanú na celkovú záručnú dobu, t.j. do 24 hodín po termíne dodania určeného Kupujúcim v objednávke. Ak si Kupujúci neprevezme objednávku do 24 hodín, Predávajúci má právo tovar z dôvodu rýchleho skazenia zneškodniť. Kupujúci nemá v tomto prípade právo reklamácie, ani právo na vrátenie zaplatenej sumy.

Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať dokument o prevzatí zásielky.

 

čl. 6 / Záručné podmienky a záručná doba

Na dodávaný tovar je Kupujúcemu poskytnutá záručná doba 24 hodín. Po 24 hodinách právo reklamácie u Kupujúceho zaniká. Záručná doba začína plynúť v deň odovzdania tovaru Kupujúcemu. Reklamovať je možné len tovar zakúpený u Predávajúceho a úplne zaplatený, a to do 24h od prevzatia tovaru. Pri uplatnení reklamácie je Kupujúci povinný priniesť do 24h v chránenom obale (termotaške) s teplotou vo vnútri do 8 Stupňov Celzia, minimálne s 80%-ným obsahom predaného tovaru. Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná.  Pri neoprávnenej reklamácii je Kupujúci povinný uhradiť náklady vzniknuté riešením tejto reklamácie.